Sobota 24 października – joga online!

joga online

Kochani, jeszcze przez parę dni (do 25 października) pozostaję na kwarantannie. To trudny czas dla nas wszystkich. Żeby zupełnie nie zardzewieć i nie dać się smutkom, zapraszam na zajęcia jogi online. Termin: sobota 24 października, 9.00. Zajęcia odbywają się jako transmisja na żywo na Facebooku. Tak więc przygotujcie matę, 2 klocki (grube książki), dowolny pasek, 1 lub 2 koce. Oprócz tego niezbędne akcesoria to pusty brzuch i dobry nastrój :). Kto nie wstanie w sobotę o tej porze, może odtworzyć nagranie później.

Wsłuchaj się w swoje ciało. Praktykuj jogę zawsze mając szacunek dla swoich ograniczeń. W sytuacji, kiedy ćwiczymy nie widząc się, tylko Twój wewnętrzny nauczyciel decyduje, czy dana pozycja jest dobra dla Ciebie i czy przyniesie Ci oczekiwane korzyści.
W zamierzeniu zajęcia są bezpłatne. Można też użyć karnetu, odhaczając sobie kolejne zajęcia. Jeśli masz z czego żyć i nie uszczupli to Twojego budżetu, wrzuć grosik do wirtualnego kapelusza. Jeśli nie stać Cię lub nie masz ochoty płacić, po prostu przyjmij ode mnie ten dar. Nr kapelusza: 98 1140 2004 0000 3202 7712 1972 Mam nadzieję, że już wkrótce spotkamy się w realu. Oczywiście zachowując pełną ostrożność. Do zobaczenia!