O mnie

Praktykuję jogę od 2008 roku. Jestem z wykształcenia grafikiem, ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Uwielbiam projektowanie, ale moje ciało miało inne zdanie na ten temat. Od wielu lat wysyłało mocne sygnały, że czas coś zmienić. Każde dłuższe siedzenie powodowało ból. Po drodze było też parę poważnych operacji. Zdeterminowana, szukałam czegoś, co pomoże mi wyrwać się z zaklętego kręgu cierpienia. Joga jako świadoma praca z ciałem pomogła mi tak bardzo, że postanowiłam podzielić się tym z innymi. Ukończyłam więc studia podyplomowe ze specjalnością joga i relaksacja na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Mam też uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga.

Praktykuję jogę kręgosłupa bazującą na jodze Iyengara oraz jodze akademickiej. Moi nauczyciele to Maciej i Beata Piłatowicz, Henryk Liśkiewicz, Janusz Szopa, Agnieszka Ulfik, Małgorzata Grabara… Tu zostawiam wielokropek, lista powinna być o wiele dłuższa. Bardzo im wszystkim dziękuję!

Cały czas doskonalę swoje umiejętności. Brałam udział w wielu warsztatach m.in. z Carrie Owerko, ks. Joe Pereirą, Jaki Nett, Ritą Keller, Katarzyną Pilorz.

Zapraszam na zajęcia! Szczególnie tych, którzy żyją z bólem, z chorym kręgosłupem, z endoprotezą biodra (też mam jedną). Po skomplikowanym złamaniu nogi zdobyłam gruntowną wiedzę na temat rehabilitacji kolan. Zapraszam też osoby zmartwione, spięte, przytłoczone codziennym życiem. Przyjdźcie, poszukamy razem spokoju i równowagi!

Tym, którzy potrzebują więcej uwagi i bezpośredniego kontaktu, polecam zajęcia indywidualne. Warto zadbać o swoje zdrowie!

joga milano