28 sierpnia – pożegnanie lata. Joga & gongi

joga gongi misy

Zapraszamy na niezwykłe pożegnanie lata! Najpierw godzinna sesja jogi, która pobudzi naszą energię, rozrusza i rozciągnie mięśnie, wzmocni kręgosłup, wyciszy umysł. Zajęcia przeznaczone dla osób w każdym wieku i w każdej kondycji, również tych, które dotychczas nie miały kontaktu z jogą. Poprzez pozycje stojące, siedzące, leżące, skłony oraz skręty poruszymy i scalimy wszystkie obszary ciała. Pełni pozytywnej energii będziemy gotowi na część drugą.

Po krótkiej przerwie nastąpi relaksacyjna sesja w dźwięku mis i gongów.  Zajmując wygodne pozycje na matach, pod przykryciami, przejdziemy do wyciszenia, by podążać za dźwiękiem. Będziemy odkrywać jego harmonijność, złożoność i szerokość zakresów, pozwalając sobie na pojawianie się obrazów, przepływ wizji, zapadanie w sen. Usłyszymy dźwięki pięciu relaksacyjnych mis himalajskich i pięciu terapeutycznych oraz dwóch gongów, tam-tama i fena. Będzie można doświadczyć poprawy zdrowia i nastroju, jakości snu i metabolizmu, uruchomienia procesów regeneracyjnych w tkankach, detoksykacji organizmu, uwolnienia od stresu i napięć, odzyskania klarowności myśli.

Spotkanie zakończy możliwość podzielenia się doznaniami.

Harmonogram:
17.00-18.00 joga
18.00-18.15 przerwa
18.15-19.15 relaks w dźwiękach mis i gongów

Dla kogo: dla wszystkich. Prosimy o zgłoszenie dolegliwości (ból, przewlekłe choroby), o zachowanie ostrożności w przypadku niedociśnienia, ciąży, zakrzepicy, wszczepionego rozrusznika serca 

Co zabrać: wygodny strój, matę, koc. Będzie je można również pożyczyć. Przyda się butelka z wodą.

Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona!
Informacje i zapisy: 691 440 903, przyjmij@pokojciala.pl

Prowadzenie:

Hanka Milanowicz – artysta grafik, naucza jogi skupionej na dobrostanie kręgosłupa. Absolwentka podyplomowych studiów na AWF Joga i relaksacja, uczestniczka wielu szkoleń poświęconych jodze terapeutycznej, właścicielka studio Joga Milano. Prowadzi regularne zajęcia jogi w DOK Ursynów oraz w Ustanowie.

Asia Romaniuk – entuzjastka i nauczycielka jogi i harmonijnego życia, absolwentka  AWF studiów Joga i relaksacja i kursu MBSR. Swoje umiejętności pracy z dźwiękiem certyfikuje u dr Małgorzaty Kronenberger.