[:pl]2-9 lutego 2019 zimowy wyjazd – joga i narty[:en]Z[:]

[:pl]zimowy wyjazd joga i narty

Zapraszam na zimowy wyjazd z jogą, termin 2-9 lutego (od soboty do soboty). Miejsce: Hajstra, Huta Polańska, Beskid Niski. Prywatne schronisko położone w otulinie Magurskiego Parku Narodowego, cisza, spokój, wspaniałe tereny na narty biegowe, skitury i piesze wycieczki. Stacja narciarska Chyrowaskil w odległości 13 km. Ośrodek narciarski narciarski Mareszka – 19 km. W pobliżu ciekawe obiekty do zwiedzania: zabytkowe cerkwie w Olchowcu, Polanach, Krempnej i Chyrowej, prywatne muzeum łemkowskie w Olchowcu, muzeum-siedziba Magurskiego Parku Narodowego, Jaśliska znane z kultowego filmu “Wino truskawkowe”, wodospad na rzece Iwielce, który również pojawia się w tym filmie. Możliwość wycieczki do zabytkowego miasta Bardejów (Słowacja).
Pokoje z łazienkami. Śniadania i obiadokolacje, 2x dziennie joga (2 godziny rano i 1,5 godziny po południu). Zaczynamy jogą i obiadokolacją 2 lutego, kończymy jogą i śniadaniem 9 lutego.

Zobacz Hajstrę: hutapolanska.krak.pl.

Zobacz stację narciarską Chyrowa Ski: chyrowaski.pl.

Zobacz stację narciarską Mareszka: mareszkaski.pl

Cena 1265 zł od osoby. Cena zawiera: 7 noclegów w pokojach dwu- i trzyosobowych z łazienkami, wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), udział w warsztatach jogi, pokazy nieba przez teleskop. Dojazd własny. Osoby, które nie mają samochodu lub które mają wolne miejsca w samochodzie, proszę o zgłoszenie.

Proszę o zabranie mat do jogi. Jeśli ktoś potrzebuje maty, proszę o zgłoszenie.

Ilość miejsc ograniczona! Żeby zarezerwować miejsce, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy oraz o wpłatę 600 zł:
Studio Milano, konto nr 98 1140 2004 0000 3202 7712 1972. Jako tytuł przelewu proszę podać “Warsztat jogi”. Termin wpłaty 30 listopada. Opłata za nocleg gotówką na miejscu.

Można też zabrać osobę towarzyszącą, która nie weźmie udziału w warsztatach jogi. Koszt: 665 zł. Zapraszam serdecznie!

Latem Hajstra tonie w kwiatach

 [:]

Dodaj komentarz